Dom

Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Klasyfikacja Pierścienia na sprzedaż
dobra jakość Klasyfikacja Pierścienia na sprzedaż
Produkty są bardzo dokładne, zgodnie z rysunkami Solidworks, a zespół HIGHV jest bardzo profesjonalny, proszę o cierpliwość przed każdą produkcją. To wielkie szczęście, że znaleźliśmy tego dostawcę.

—— Michael

Otrzymaliśmy pierścienie koronowe i są dokładnie tym, na co liczyliśmy! Żadnych problemów! Dziękuję jeszcze raz za twoje wsparcie.

—— znak

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Jako wiodący i profesjonalny producent komponentów wysokonapięciowych corona i produkcji elektrycznych urządzeń hydraulicznych w Chinach, Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. ma 25-letnie doświadczenie w produkcji . Firma zatrudnia 550 pracowników, 52 specjalistów i personel techniczny, w tym 28 starszych pracowników technicznych i technicznych, zatrudnia również znanych ekspertów z chińskiego uniwersytetu Xi'an Jiaotong.

  Nasz warsztat wyposażony w ponad 60 zestawów maszyn produkcyjnych i testujących, w tym centrum obróbkowe, obrabiarki sterowane numerycznie, wytaczarki poziome CNC, frezarka ogólna, spawarka argonowa i automatyczna, przecinarka plazmowa, urządzenia do tłoczenia i wykrawania, sprzęt do gięcia rur, ręczna wiertarka, systemy polerujące, szlifierka płaskości itp.

  Wyświetlanie roślin:

  Dzięki szybkiemu rozwojowi w ciągu ostatnich 15 lat, zdobyliśmy duże doświadczenie i technologię w tworzeniu różnych rodzajów wysokonapięciowych komponentów koronowych i systemów hydraulicznych z naszym zespołem ekspertów. Nasze produkty są szeroko stosowane w urządzeniach takich jak sprzęt do testowania wysokiego napięcia, przemysł naftowy i gazowy, przemysł samochodowy, budownictwo drogowe i mostowe, obiekty portowe itp.

  Proces produkcji:

  Obróbka materiałów (cięcie aluminium, miedzi, stali nierdzewnej itp.), Gięcie rur, obróbka CNC,

  Toczenie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie, cięcie EDM, spawanie, polerowanie, obróbka powierzchniowa, czyszczenie, testowanie, montaż i instalacja, pakowanie itp.

 • OEM / ODM
  W przypadku pierścieni koronowych o wysokiej wartości wotywnej i innych elementów do obróbki, nasza fabryka dostarcza tylko usługę OEM (usługa niestandardowa). Elektryczne systemy urządzeń hydraulicznych są standardowe w naszym magazynie, można je również dostosować. Te specjalne projekty będą produkowane zgodnie z wymaganiami klienta i warunkami końcowego zastosowania.


  Prosimy o przesłanie nam zapytania pocztą z załączonymi rysunkami technicznymi produktów. Takich jak jakość materiału, tolerancja, wymagania obróbki, obróbka powierzchni, obróbka cieplna, wymagania dotyczące właściwości mechanicznych, typ silnika, szybkość wykonania, rozmiar instalacji itd. Nasi wyspecjalizowani inżynierowie i zespół sprzedaży wkrótce się sprawdzą i docenią, docenilibyśmy każdy możliwości i odpowie w ciągu 3-5 dni roboczych lub krócej.


  Najlepiej jest również, jeśli możesz podać próbkę, możemy również zacytować, zależy od próbki.

 • R & D
  Profesjonalny zespół HIGHV może przetłumaczyć oryginalne rysunki, wykonać procedurę produkcyjną, zaoferować najlepsze sugestie dotyczące projektu.

  Kontaktuj się codziennie i dostarczaj silnego wsparcia technicznego. Jeśli masz próbkę i potrzebujesz, abyśmy zaprojektowali nową formę dla niestandardowego produktu przed masową produkcją, będzie to działało.

  Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i gwarancji jakości produktów, coraz więcej klientów wybiera nas, ponieważ dbamy o każdy biznes. Naszym celem jest szukanie długoterminowych partnerów biznesowych, zdobywanie dla nich dodatkowych korzyści i rynków dzięki naszym zaletom.

  Prosimy przesłać nam swoje wymagania dotyczące rysunku, aby uzyskać szczegółową ofertę i dokładną wycenę.

Szczegóły kontaktu
Yangzhou Highv Mechanical And Electrical Equipment Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Jack Dong

Tel: 86-514-8660-8658

Faks: 86-514-8660-8658

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)